Legyél profi csapat megbecsült tagja!

2022-05-06 08:00:00

HR ASSZISZTENS

A Kerepesi Rent Kft. a 2019 évi alapítása óta a támogatja munkaerőkölcsönzési szolgáltatásaival a kereskedelmi szektorban széles körben ismert áruházláncokat és a logisztikai iparágban kiemelkedően teljesítő 3PL szolgáltatókat. A vállalat folyamatos és dinamikus fejlődésének köszönhetően új munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladatok:
• A toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű kezelése a meghatározott pozíciók esetén;
• Álláshirdetések elkészítése, utókövetése, jelentkezők felkutatása, előszűrése, interjúk megszervezése és lebonyolítása;
• Beléptetéssel és kiléptetéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
• Havi-, valamint ad-hoc menedzsment riportok készítése;
• Munkakörrel kapcsolatos jogszabály-változások és belső szabályzatok változásának követése;
• Munkaügyi adminisztráció, személyügyi nyilvántartások kezelése, személyi anyagok dokumentálása;
• HR rendszerek működtetése, részvétel új folyamatok bevezetésében, fejlesztésében;
• Munkatársak integrációs folyamatának támogatása;
• Belső szervezeti kommunikáció támogatása;
• Kapcsolattartás a kiszervezett bérszámfejtő céggel;
• A munkaidő nyilvántartás nyomon követése, jelenlétek és hiányzások nyilvántartása és adminisztrációja;
• Üzemorvosi vizsgálatok megszervezése;
• Napi operatív, adminisztratív tevékenységek ellátása;
• Kapcsolattartás belső és külső ügyfelekkel.

Elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség, minimum 3-5 éves munkatapasztalat;
• Munkaügyi, társadalombiztosítási kérdésekben naprakész jogi ismeretek;
• Jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, GSuite).

Előnyt jelent:
• Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat;
• Angol - Középfok/kommunikációképes szint;
• "B" kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés;
• Céges telefon és laptop a munkavégzéshez;
• Valódi csapatmunkát, melyben az egyéni sikereid is külön elismerésben részesülnek;
• Folyamatos képzést és fejlődési lehetőséget;
• Változatos munka egy összetartó csapatban;
• Hosszú távú munka egy biztos hátterű munkahelyen.

Szükséges tapasztalat:
• 3-5 év szakmai tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
• Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest XVIII.

Helyszín: Budapest XVIII.